Niektoré znamenia zverokruhu je veľmi ťažké pochopiť. Nie je to tým, že by boli zlí, len sú vo vnútri často komplikovanými osobnosťami… Pozrite sa, ktoré to sú 

Život s Baranom je často plný nečakaných zvratov. Títo ľudia sú často ovplyvnené ich emóciami. Ostré slová a unáhlené rozhodnutia sú neoddeliteľnou súčasťou spolužitia s Baranom.

2) Vodnár

Vodnári majú niekedy až extrémne vysokú sebaúctu a tú nie sú ľudia ochotní tolerovať. Vodnári len zriedkakedy priznajú svoju vlastnú chybu, väčšinou sa snaží chybu zhodiť na ostatné. V niektorých situáciách sa Vodnár správa ako despota.

3) Blíženci

Samotní Blíženci sú si veľmi dobre vedomí ich problému – len málokedy sú ticho. Snaží sa byť centrom pozornosti a oslniť všetkých okolo seba. Sú radi, keď je ostatní ľudia obdivujú.

4) Kozoroh

O tvrdohlavosti Býka a Barana netreba hovoriť, ale Kozorožec dokáže byť tiež poriadne tvrdohlavý. Ich výdrž je niekedy až šokujúce! Dokonca aj o zdanlivo hlúpych veciach sa dokáže dohadovať celé hodiny. Musí mať vždy pravdu! Kozorožci majú ale to šťastie, že ich ostatné pozitívne vlastnosti prevyšujú tie negatívne.

5) Škorpión

Škorpion má vždy potrebu ukázať, kto je tu pánom. Vždy musí hrať úlohu šéfa a riadiť ostatných ľudí. A ak niekto neuposlúchne, tak si urobil veľmi mocného nepriateľa.

Zdieľajte 5 najviac komplikovaných znamení zverokruhu aj s vašimi priateľmi!