Najrozšírenejšie nemecký obchodný reťazec EDEKA si pre svojich zákazníkov pripravil vianočné prekvapenie. K celému uskutočneniu stačili len pokladnice s pokladníkmi, skryté kamery a trocha tej přičarované predvianočnej atmosféry. Tím EDEKA spolu nacvičili najznámejšie vianočné pieseň “Jingle Bells”, ktorú stvárnil naozaj originálne!…

Celá pieseň bola postavená na absolútnej synchronizácii jednotlivých pokladníkov, ktorí postupne tvorili melódiu známej americkej koledy. K tomu im napomáhali len zvuky pokladníc pri čítaní jednotlivých kódov z potravín. Sledujte reakciu jenotlivých zákazníkov, ktorým pri zmene osvetlenia v predajni dôjde dych a nevie čo majú čakať! Podľa nás je to veľmi podarené spestrenie a krásny nápad na to. Predsa len vo vianočnom čase sa k sebe ľudia správajú o poznanie lepšie.


Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov nižšie. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “To sa mi páči” a ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!