Obľúbená zábavná šou Tvoja tvár znie povedome sa čoskoro dočká svojho tretieho pokračovania. TV Markíza totiž v týchto dňoch intenzívne pracuje na ďalšej sérii a na verejnosť sa postupne dostávajú už aj mená prvých účinkujúcich.

Po úspechoch prvej a druhej série šou Tvoja tvár znie povedome sa diváci môžu tešiť opäť na ďalšie skvelé vystúpenia, o ktoré sa postarajú známe tváre šoubiznisu. Zatiaľ sa hovorí o niekoľkých účinkujúcich, ktorých by sme mohli na televíznych obrazovkách vidieť. Podľa informácii portálu pluska.sk sa organizátori rozhodli do šou obsadiť speváka Tomáša Bezdedu, ktorý by mal byť lákadlom pre mladšie ročníky.

Istá by mohla byť aj herečka Lucia Siposová, ktorá svojím temperamentom určite rozprúdi poriadnu šou a diváci sa tak majú určite na čo tešiť. Oslovené boli aj ikonické Cuky a Luky, teda Petra Polnišová a Zuzana Šebová, tak uvidíme, či ich nakoniec Markíza do tretej série šou obsadí.

Ako tiež informuje pluska.sk, istá by mala byť aj účasť herca Tomáša Palondera a o ponuke taktiež uvažuje herečka Dominika Kavaschová, ktorú poznáme zo seriálu Chlapi neplačú.