Close up of a young couples hands and diamond engagement ring with platinum and gold accents. Shallow depth of field.

No konečne! Kým iní sa brali či rozvádzali, jeden z najsympatickejších párov slovenského šubiznisu sa posunuli vo svojom vzťahu o niečo ďalej. Veľmi im to prajeme!

Úspešný slovenský hokejista Marián Gáborík a krásna tanečnica Ivana Surovcová akoby ignorovali očakávania verejnosti. Ľady sa však pohli a po takmer šesťročnom vzťahu sa sympatický športovec konečne rozhodol požiadať svoju dlhoročnú partnerku o ruku. A ona súhlasila!

Slovenský hokejista  hrajúci momentálne za NHL klub LA Kings Marián Gáborík (35) a sympatická tanečnica Ivana Surovcová (30) tvoria jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu už takmer šesť rokov. Nevieme ako vás, ale nás úprimne potešilo, keď sme sa na blogu sympatickej blondínky dozvedeli, že známy športovec pred ňou konečne pokľakol a počas dovolenky na Kube ju požiadal o ruku!

ivana-1

Ivanka sa vyjadrila na svojom blogu,,No a poviem vám jedno tajomstvo. Kto iný by to mal vedieť prvý, keď nie vy, baby? V jednom momente si na tejto nádhernej pláži Majo zrazu kľakol a požiadal ma o ruku. Nechápala som, čo sa deje. Až potom mi to celé docvaklo. Rozplakala som sa ako malé dieťa a povedala som ÁNO! A bola som zasnúbená! Stále tomu nedokážem uveriť. Nieže by som bola nejaká precitlivená, ale predsa len po skoro šiestich rokoch posunúť vzťah je také… No pekné,“ rozplývala sa Ivana.

Screenshot at feb 19 18-45-05

Snúbencom srdečne gratulujeme!