V deň, keď rodina oznámila úmrtie Karla Gotta († 80), zasadol podľa zistení denníka Aha! súd pre Prahu 5! Prečo? Toto by ste teda nečakali…

V utorok 8. októbra malo dôjsť k ďalšiemu súdu v procese, v ktorom chcel spevák ospravedlnenie za to, že kniha jeho bývalého spolupracovníka Jiřího Krušina (36) na jeseň roku 2016 vyšla. Nepáčilo sa mu, že o vydaní titulu údajne nevedel a naštvalo ho niekoľko fotografií zo šatne. Všetkým předvolaným ale prišiel po Gottovom úmrtí list, že sa rokovania nekoná a budú predvolaní k tomu budúcemu.

Úmrtie súdu oznámil Gottov právnik Petr Ostrouchov (46). Neznamená to ale, že je proces ukončený. “Úmrtie žalobca nemusí nič znamenať! Dotyčný napríklad mohol pred svojím skonom poveriť právneho zástupcu, aby prípad s jeho plnou mocou dotiahol do konca, “povedal denníku Aha! renomovaný pražský právnik Jan Černý.

Pred tým, než by mohol spevákov právnik ďalej riešiť ospravedlnenie pre svojho zosnulého klienta, musí prebehnúť dedičské konanie. “Až počas neho môže byť stanovené, či má v procese poverený zástupca pokračovať,” dodal Černý. Stručne povedané: Súd je na dobu neurčitú prerušený, a čo bude ďalej, ukáže až riešenie Gottove pozostalosti.

Ak sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂